stickerرژیم وهابی آل سعود ، بعد از بقیع ، در آرزوی تخریب حرم نبوی (ص) می باشند که قطعاً این آرزو را با خود به گور خواهند برد sticker

stickerبن باز ، مُفتی اعظم عربستان سعودی ، فتوای تخریب حرم نبوی (ص) را اینگونه صادر کرده :

أما قبة النبي ﷺ  فهي موضوعة متأخرة من جهل بعض الأمراء فلو أزيلت فلا بأس بذلك، بل هذا حق، لكن قد لا يتحمل هذا بعض الجهلة وقد يرمون من أزالها بأنه ليس على حق وأنه يبغض النبي عليه الصلاة والسلام، و قام علیه فمن أجل هذا تركت الدولة السعودية هذه القبة على حالها .

sticker قُبّه ی نبوی (ص) به دستِ حاکمان نادان متأخر ، ساخته شده که اگر خراب شود اشکالی ندارد بلکه اقدام شایسته و سزاوار ، آن است که تخریب و با خاک یکسان شود ،stickersticker
اما مردمان نادان این اقدام را برنمی تابند و تخریب آنرا نشانه ی دشمنی و اهانت به رسول اکرم (ص) تلقّی کرده و قیام و شورش خواهند کرد ، لذا دولت سعودی بخاطر تبعات سوء آن تاکنون اقدام به تخریب قبّه ی نبوی (ص) ننموده . sticker

stickerسایت رسمی بن باز  «الرد على شبهة القبة المبنية على قبر النبي».

stickerمحمد ناصر آلبانی ، که عالم بزرگ وهابیان و ملقّب به بخاری زمان ، می باشد نیز از عدم تخریب قُبّه ی سبز نبوی (ص) این چنین ابراز تأسف نموده :

قلت: ومما یؤسف له ان هذا البناء قد بنی علیه منذ قرون ان لم یکن قد ازیل تلک القبة الخضراء العالیة.

stickerاز جمله چیزهایی که باید برای آن تأسف خورد ، این است که این بَنا ( قُبّه ی نبوی ص ) در قرن‌های گذشته ساخته شده است، و اگر این نبود، باید این گُنبدِ سبز و بلندِ حرم نبوی (ص) خراب می‌شد .sticker از نظر من واجب است که حرم نبوی (ص) تخریب و به شکل سابق آن بر گردد . stickersticker

، ,ص ,نبوی ,تخریب ,حرم ,ی ,نبوی ص ,حرم نبوی ,است که ,تخریب حرم ,ی نبویمنبع

شهادت علی (ع) از زبان پیامبر (ص) در منابع اهل سنت

آیا قرآن به سَر گرفتن در شب های قَدر ، بِدعت است ؟

معمای سرنوشت و شب قدر

چرا علی علیه السلام قیام نکرد ! ؟

غزل : دانه و دام

سئوالی که چهارده قرن بی پاسخ مانده ؟!

احادیث جعلی در مثنوی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع پول شمار ایستاده لیست خرید و فروش دستگاه جوش آلومینیوم فروشگاه اینترنتی جامع دیجیتال مارکتینگ کافه استور | فروشگاه متنوع ایران کلریناتور مایع نظافت صنعتی انجام آسفالت کاری بهترین سایت